Rekapitulácia: Takýto bol rok 2020 pre vodný lúč Malacky

Rok 2020 sa pomaly blíži ku koncu, a preto nastal čas rekapitulovať, čo sa nám za uplynulých dvanásť mesiacov podarilo. Ako ovplyvnil tento hektický rok vodný lúč Malacky?

Korona vs. Corona

Tento rok sa niesol najmä v znamení neslávne slávneho koronavírusu. Aj vďaka nášmu vodnému lúču Flow Mach 200 sa podarilo zabezpečiť bezpečnejšie prostredie pre zamestnancov prevádzok, keďže sme na ňom rezali ochranné štíty z plexiskla. V čase prvej vlny korony sme si z nej vystrelili, aby sme trochu odľahčili napätú situáciu, aká sa niesla v radoch podnikateľov, ktorí museli zatvoriť svoje prevádzky. Natočili sme video, ktoré zobrazuje ako si vodný lúč si poradí aj s Coronou.

Inovovali sme

Vynovili sme naše pracovné nástroje, máme novú vaňu pre náš vodný lúč! Sme radi, že vďaka nej má nastavovací rošt, čo nám umožní dosiahnuť ešte presnejšie výsledky našej práce

Krehké materiály

Z krehkých materiálov, ktoré si trúfne rezať málokto, sme si poradili rezaním skla, ale aj vŕtaním skla, rezaním obkladu i škridly či sanity bez natavenia a opalov.

Súčiastky na mieru

Vyrobili sme nové súčiastky na mieru, ktoré sa už nevyrábajú alebo ich je ťažké zohnať na trhu. Pomohli sme tak iným firmám rozbehnúť ich stroje, ktoré potrebujú pri svojej práci. Vyrezali sme napríklad: súčiastku z teflónu a z nerezu do gastro stroja, atypický kľúč, náhradný diel do bagra z tvrdého kovu, dierovali sme dlhý gumený pruh, ktorý slúžil ako remeň do stroja.

Dajte nám like na Facebooku 3D cut – vodný lúč Malacky! Pravidelne tam pridávame ukážky našej práce.

Vodný lúč Malacky je tu pre vás

Ak ešte stále váhate nad tým, či vodný lúč v Malackách dokáže priniesť vaše nápady k životu? Pozrite si 10 dôvodov, prečo si vybrať vybrať vodný lúč na rezanie.