Rezanie sanity na vodnom lúči bez mikrotrhlín či natavenia

Vodný lúč sa stáva čoraz obľúbenejším nástrojom na opracovávanie materiálov z rôznych odvetví, ako sú strojárstvo i elektrotechnika, ľahký priemysel, no aj reklama či dizajn. Svoje stále miesto si však našiel v aj stavebníctve, kde je výborným pomocníkom pri riešení viacerých problémov. Takto nejako vyzerá rezanie sanity na vodnom lúči.

Rezanie rôznych materiálov

Táto technológia stlačeného prúdu vody na čo najvyšší tlak dokáže opracovávať všetky kovy a kameň, plasty i textílie, ale aj krehké materiály, akými sú sklo a keramika. Vodný lúč si dokáže poradiť aj so sendvičmi, čo sú vrstvené materiály s odlišnými fyzikálno-chemickými vlastnosťami. Tentoraz sme otestovali rezacie zručnosti nášho vodného lúču Flow Mach 200 na sanite, ktorá je veľkou výzvou najmä vďaka svojej krehkosti.

Staňte sa fanúšikom našej stránky na Facebooku 3D cut – vodný lúč Malacky. Nájdete tam ukážky našej práce.

Rezanie materiálov bez poškodenia

Sanita je po reze vodným lúčom bez mikrotrhlín, natavenia alebo opalov či sfarbenia. Touto technológiou je možné rezať aj v tesnej blízkosti hrán materiálu, a preto je možné sanitu skrátiť aj o malý kúsok, ktorý zavadzia či pretŕča.

Pokiaľ vás zaujala práca nášho vodného lúču, ďalšie ukážky si môžete pozrieť v našej Fotogalérii.

Rezanie sanity na vodnom lúči pre vás

Pokiaľ potrebujete poradiť, ako čo najlepšie opracovať vami zvolený materiál, kontaktujte nás telefonicky alebo emailom. Predstavíme vám vhodné riešenia, ktoré ponúka vodný lúč. Okrem toho pripravíme technickú dokumentáciu k vášmu projektu a zabezpečíme potrebný materiál na výrobu produktu. Na koniec privedieme vaše nápady k životu.

 

delenie-keramiky