Vodný lúč vyrezal atypický kľúč na mieru

Naši zákazníci nás opäť požiadali o výrobu súčiastky s presnými rozmermi. Tentoraz to  bol atypický kľúč na mieru, ktorý mal obopínať konkrétnu maticu.

Atypický kľúč na mieru

Vodný lúč dokázal vyzerať špeciálny kľúč na mieru, ktorý pomôže jeho majiteľom zatiahnuť a odtiahnuť maticu stroja. Často sa stáva, že podnikatelia vlastnia stroj, do ktorého je náročné nájsť náhradný diel, pretože sa už nevyrába alebo je ťažké ho zohnať. Vtedy oslovia nás, keďže vodný lúč zvláda aj takéto náročné typy obrábania materiálov.

specialny-kluc

Vodný lúč obrába rôzne materiály

Náš vodný lúč je skutočne multifunkčný, pretože dokáže rezať širokú škálu materiálov: kov, kameň, sklo, keramika, plast, guma, textília alebo kompozity. Z tohto dôvodu sa využíva v rôznych priemyselných odvetviach, ako sú strojársky a elektro-technický, stavebný či energetický, interiérový i produktový dizajn alebo reklama.

Vodný lúč so špičkovými vlastnosťami

Náš vodný lúč reže s vysokou presnosťou rezu, a to konkrétne +- 0,095 mm/m. Z tohto dôvodu je zrejmé, že zákazníci sa nemusia obávať toho, že nami vyrobené súčiastky nezapadnú do ostatných súčastí stroju. Ako možno vidieť na profilovej fotografii, kľúč dokonale obopína maticu.

Staňte sa naším fanúšikom na Facebooku! Nájdete tam vždy aktuálne fotografie našej práce na vodnom lúči.

Atypický kľúč na mieru pre vás

Pokiaľ aj vy potrebujete chýbajúcu súčiastku do stroju alebo máte na nás inú požiadavku, kontaktujte nás telefonicky alebo emailom. Poradíme vám, ako vďaka vodnému lúču privedieme váš nápad k životu. Okrem prípravy technickej dokumentácie vieme zabezpečiť aj vhodný materiál na výrobu vášho produktu.