VIDEO: Vodný lúč si poradí aj s Coronou

Náš vodný lúč sme sme podrobili náročnej skúške. Musel si poradiť s Coronou – pivom v sklenenej fľaši. Takto nejako vyzerá rezanie skla na vodnom lúči.

Rezanie fľaše zo skla

Delenie sklenených materiálov v ľubovoľnom mieste je vždy výzvou. Sklo sa radí ku krehkým materiálom, a preto sa môže veľmi ľahko stať, že praskne alebo sa rozletí na drobné kúsky. To však nie je prípad vodného lúču. Jeho rezacie schopnosti sme otestovali na pivovej fľaši zo skla. Rez zanecháva bez mikrotrhlín, sfarbenia alebo opalov či natavenia, pričom dokáže rezať s presnosťou až do + – 0,095 mm/m.

Sledujte náš vodný lúč na Facebooku! Pridávame tam vždy aktuálne fotografie našej práce na vodnom lúči.

Vyvŕtavanie do skla

Náš vodný lúč Flow Mach 200, ktorý patrí medzi špičku na svetovom trhu, má špeciálnu prídavnú prísavku. Vďaka nej dokážeme vyvŕtavať otvory do krehkých obkladov, dlažieb, mramoru alebo skla tak, aby nedošlo k žiadnemu poškodeniu materiálu. 

Pozrite si ukážky z rôznych materiálov, ktoré dokázal obrobiť náš vodný lúč vo Fotogalérii.

Rezanie skla na vodnom lúči aj pre vás

Pokiaľ by ste mali záujem o rezanie, vyrezávanie, frézovanie, vŕtanie či vyvŕtavanie, kontaktujte nás telefonicky alebo emailom. Privedieme vaše nápady k životu s pomocou vodného lúču. Medzi naše služby patrí aj príprava technickej dokumentácie a zaobstaranie materiálu, ktorý sa použije pri výrobe daného produktu.

 

rezanie-skla