VIDEO: Rezanie gumy na vodnom lúči

Vodný lúč je univerzálny nástroj na obrábanie a rezanie najrôznejších materiálov. Okrem kovu a kameňu si poradí aj so sklom, keramikou, plastom, textíliami i rôznymi kompozitnými materiálmi. Pozrite sa, ako vyzerá rezanie gumy na vodnom lúči.

Vyrezávanie otvorov do gumy

Ako môžete vidieť vo videu, náš vodný lúč Flow Mach 200 zvládne aj vyrezávanie do gumy. Šlo o viacnásobné dierovanie dlhého gumeného pruhu, ktorý slúžil ako remeň do stroja. Starý sa totižto rokmi používania opotreboval a bolo ho potrebné vymeniť. Často sa stáva, že k starším strojom je v súčasnosti problém nájsť vhodné náhradné súčiastky, hoci stroj je stále funkčný. Z tohto istého dôvodu nás oslovil zákazník na výrobu spomínaného gumeného dielu.

Sledujte nás na našej stránke na Facebooku. Pravidelne tam pridávame aktuálne fotografie našej práce na vodnom lúči.

Vlastnosti nášho vodného lúču

Lúč vody stlačený na čo najvyšší tlak zaručuje vysokú presnosť rezu, a to konkrétne +- 0,095 mm/m.  Náš vysokotlakový vodný lúč si poradí s materiálmi až do hrúbky 203 milimetrov, čo je podstatne viac než zvládne laser.  Celková rezacia plocha materiálu môže byť pri tom až 4m x 2m.

Rezanie gumy na vodnom lúči pre vás

Pokiaľ máte aj vy záujem o výrobu chýbajúceho dielu pre váš stroj, neváhajte nás kontaktovať emailom alebo telefonicky. Poradíme vám optimálne možnosti opracovania materiálu vodným lúčom. Okrem toho pre vás môžeme pripraviť potrebnú technickú dokumentáciu a zabezpečiť daný materiál na výrobu. Na koniec privedieme váš nápad k životu.

 

rezanie-remena