Súčiastka z nerezu na mieru vyrezaná na vodnom lúči

Mnohokrát nás už oslovili zákazníci s požiadavkou, či dokážeme vyzerať súčiastku podľa ich požiadaviek. Ide väčšinou o časť stroju, ktorá sa už nevyrába alebo ju majú problém zohnať, no potrebujú ju pri svojej práci. Tentoraz to bola súčiastka z nerezu na mieru. Pozrite sa na to, ako ju náš vodný lúč Flow Mach 200 dokázal vyrobiť.

Vodný lúč reže rôzne materiály

Takéto zákazky berieme ako výzvy a zatiaľ sme v nich vždy uspeli. Keďže vodný lúč je multifunkčný stroj, dokáže si poradiť s obrábaním najrôznejších materiálov, ako sú napríklad: kov, kameň, sklo, keramika, plast, guma, textília, ale aj rôzne kompozitné materiály. Tentoraz sme vyrezávali súčiastku z nerezovej ocele na mieru do stroja, ktorý sa využíva v gastronomickom priemysle. Vodný lúč dokáže obrobiť všetky typy ocelí, ale aj hliník, titán meď, mosadz a ostatné kovy i zliatiny.

Ak by ste si chceli pozrieť iné výrobky nášho vodného lúču, nájdete ich vo Fotogalérii.

Rôzne využitie vodného lúču

Rezacie techniky vodného lúču sa uplatňujú vo viacerých odvetviach, ako sú stavebníctvo, strojárstvo, elektrotechnika, no aj ľahký priemysel, reklama či dizajn. Náš vodný lúč vyrezáva s vysokou presnosťou rezu (+- 0,095 mm/m), a preto sa netreba obávať, že tieto súčiastky nezapadnú do ostatných súčastí stroju.

Súčiastka z nerezu na mieru pre vás

Pokiaľ potrebujete súčiastku do vášho stroja alebo máte inú požiadavku, ktorú by ste chceli vyriešiť za pomoci vodného lúču, kontaktujte nás! Poradíme vám vhodné riešenia opracovania vodným lúčom a privedieme váš nápad k životu. Medzi našej služby tiež patrí zabezpečenie vhodného materiálu na výrobu, ale aj príprava technickej dokumentácie.

Dajte LIKE na našom Facebooku 3D cut – vodný lúč Malacky. Nájdete tam ukážky našej práce.

casti-stroja