Inovujeme: Nová vaňa pre náš vodný lúč!

Snažíme sa nezaspať na vavrínoch a ponúkať naším zákazníkom čo najlepšiu kvalitu. Aj preto sme sa rozhodli inovovať. Náš nový člen tímu – nová vaňa. 

Nová za starú

Vymenili sme našu starú vaňu za novú. A prečo? Táto nová vaňa má nastavovací rošt, čo nám umožní dosiahnuť ešte presnejšie výsledky našej práce na vodnom lúči Flow Mach 200. Maximálna rezacia plocha je pri tom až 4m x 2m. Lineárna presnosť rezu na našom vodnom lúči Flow Mach 200 sa pohybuje už od +- 0,095 mm/m, pričom presnosť opakovateľného nájazdu je 0,051 mm.

Ďalšie ukážky našej práce na vodnom lúči si môžete pozrieť v sekcii Fotogaléria.

Využitie naplno

Na to, aby sme dokázali využiť maximálny potenciál nášho vodného lúču Flow Mach 200, zúčastnili sme sa školenia u jeho zahraničného výrobcu. Aj to je dôkazom, že pristupujeme profesionálne ku každej jednej zákazníckej požiadavke a snažíme sa, aby výsledky našej práce boli v špičkovej kvalite.

Staňte sa naším fanúšikom na 3D cut – vodný lúč Malacky! Nájdete tam fotografie výrobkov, ktoré vyrezávame.

Sme tu pre vás

Pokiaľ máte záujem o naše služby, neváhajte nás kontaktovať emailom alebo telefonicky. 3D cut je firma, ktorá privedie vaše nápady k životu. Okrem samotného poradenstva v obrábaní materiálov na vodnom lúči sme nápomocní aj pri zaobstarávaní vhodného materiálu na výrobu vašej objednávky.