Sériová výroba súčiastok na mieru

Vyrobiť jednu súčiastku na mieru podľa želania nie je pre vodný lúč žiaden problém. Čo tak ale urobiť ich niekoľko? Takto vyzerá sériová výroba súčiastok na mieru. 

Presnosť rezania

Náš vodný lúč Flow Mach 200 dosahuje maximálnu presnosť rezu až + – 0,095 mm/m, čo zabezpečuje, že súčiastka na mieru zapadne do ostatných častí stroja bez najmenších problémov. S výrobou drobných výrobkov máme skúsenosti, pretože v minulosti sme už vyrábali chýbajúce diely pre modelárov.

Sériové rezanie

Vďaka úzkemu rezu môžeme jednotlivé diely naskladať tesne vedľa seba, a tak šetríme materiálom a tiež financiami. Rezanie vodným lúčom tak nie je len ekologické, ale aj ekonomické. Máme viaceré skúsenosti so sériovou výrobou, a to dokonca aj so sériovou výrobou pod uhlom.

Kvalita rezania

Pri rezaní vodným lúčom nedochádza k zakaleniu kovového materiálu. Materiál je po zásahom vodným lúčom bez trhlín či sfarbenia, ktoré by pokazili výsledný efekt. Vodný lúč má studený rez, a preto nenamáha tepelne rezaný materiál. Vodný lúč možno použiť aj na ťažko obrábateľné materiály, ešte aj tie po tepelnom spracovaní.  Použitie vodného lúča je tak vhodné na prípravu materiálu, napríklad na zváranie.

Našu prácu na vodnom lúči nájdete tiež vo Fotogalérii.

Sériová výroba pre vás

Potrebujete vyrezať súčiastku alebo máte záujem o sériovú výrobu na našom vodnom lúči Flow Mach 200 v Malackách? Zavolajte alebo napíšte nám. 3D cut vám pomôže priviesť vaše nápady k životu.

Ešte nie ste naším fanúšikom na Facebooku? Staňte sa ním!