Výroba ochranných štítov na vodnom lúči

Podnikatelia sa snažia aj napriek šíreniu koronavírusu pokračovať vo svojej práci. Musia sa však vysporiadať s prísnejšími hygienickými pravidlami a snažia sa poskytnúť nadštandardnú ochranu nie len sebe, ale aj svojím zákazníkom. Ako vyzerá výroba ochranných štítov na vodnom lúči?

Ochranné štíty z plexiskla

Náš vodný lúč v Malackách vyrába ochranné štíty z plexiskla na mieru do rôznych prevádzok firiem a predajní. Medzi predajcom a zákazníkom tak vzniká priesvitná bezpečnostná bariéra. Tá zabraňuje dopadu vydychovaných kvapôčiek v súvislosti so šíriacim sa koronavírusom, ktorý spôsobuje infekčné ochorenie COVID-19. Chránený tak nie je len predajca, ale aj jeho zákazník. Pre uľahčenie kontaktu z dôvodu platby inštalujeme na ochranné štíty aj mincovník na požiadanie.

Sledujte našu stránku na Facebooku! Nájdete tam aktuálne fotografie našej práce na vodnom lúči.

Ochranné štíty v prevádzkach

Samozrejme, nejde o 100% ochranu pred koronavírusom, no je jednou z viacerých možností, ako predísť jeho šíreniu. Možno ste si tieto ochranné bariéry všimli už aj v potravinách, kde ich umiestnil už každý väčší reťazec do priestorov pokladne. Oddeľujú tak pokladníkov a zákazníkov.

Rezanie naším vodným lúčom

Rezaný materiál, v tomto prípade plexisklo, ostáva po zásahu vodným lúčom bez natavenia, opalov, sfarbenia či nejakých mikrotrhlín. Náš vodný lúč Flow Mach 200 poskytuje maximálnu kvalitu rezu plexiskla podľa vašich požiadaviek. Nezaostáva však ani presnosť rezu, ktorá je +- 0,095 mm/m.

Pozrite sa na to, ako si náš vodný lúč poradil s Coronou.

Výroba ochranných štítov na vodnom lúči pre vás

Pokiaľ máte záujem o ochrannú bariéru do vašej predajne, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo emailom. Dokážeme vyrobiť štít presne podľa rozmerov, ktoré potrebujete do vašej prevádzky, a vieme zabezpečiť aj materiál vhodný na výrobu vašej objednávky.

 

stit z plexiskla