Rezanie dlažby na vodnom lúči

Náš vodný lúč v Malackách premieňal veľkoformátový obklad na jednotlivé dlažbové obklady. Ako vyzerá rezanie dlažby na vodnom lúči?

Presnosť rezu

Keďže sa náš špičkový vodný lúč Flow Mach 200 pýši presnosťou rezu až + – 0,095 mm/m, nemusíte mať žiadne obavy, že by jednotlivé diely mali rôzne veľkosti. O rovnosť jednotlivých rezov sa postaral počítač, ktorý podľa technického výkresu riadi rezaciu hlavu vodného lúča po zvolenej dráhe. Pozrite sa, ako sme sa v minulosti postarali o rezanie obkladu.

Kvalita rezu

Veľkou výhodou je aj kvalita rezu, ktorý necháva bez neestetického sfarbenia alebo trhlín. V prípade kvalitného položenia tak viete vytvoriť dokonalú podlahu na terase alebo v interiéri vášho domova. Viete, kde všade vám dokáže pomôcť vodný lúč pri prestavbe alebo stavbe v interiéri alebo v exteriéri?

Pozrite si ďalšie ukážky práce realizovanej na vodnom lúči vo Fotogalérii.

Hrúbka rezu

Čo sa týka hrúbky materiálu, terasová dlažba na fotke má 20 milimetrov, pričom náš vodný lúč dokáže rezať až do hrúbky 203 milimetrov. Z tohto dôvodu šlo o jednoduchú prácu, s ktorou si vodný lúč hravo poradil. Maximálna veľkosť rezanej plochy môže byť až 4 m x 2 m. Veľkou výhodou je aj trojstranný prístup k rezanému materiálu pre jednoduché naloženie a vyloženie materiálu. Z tohto dôvodu nie sme nijak obmedzovaní pri práci na vašich výrobkoch.

Máte záujem o rezanie dlažby?

Ak chcete realizovať svoje predstavy za pomoci nášho vodného lúča v Malackách, kontaktujte nás telefonicky, emailom alebo sa zastavte u nás v prevádzke. 3D cut je firma, ktorá dá vašim nápadom život.

Teraz je správny čas na to, aby ste sa stali naším fanúšikom na Facebooku.