Rezanie obkladu na vodnom lúči

Rezacie schopnosti vodného lúču sa uplatňujú v rôznych odvetviach. V súčasnosti je skvelým pomocníkom aj v stavebníctve. Ako dopadlo rezanie obkladu na vodnom lúči?

Maximálna kvalita rezu

Ani krehké materiály nepredstavujú žiaden problém pre náš vodný lúč Flow Mach 200. Poradí si s keramikou, sklom aj rôznymi obkladmi. V minulosti sme už na ňom mali možnosť rezať sanitu a výsledok dopadol na výbornú. Často nás oslovujú zákazníci aj s požiadavkami vyrezať otvory na elektro alebo vodoinštaláciu.

Prúd vody stlačený na čo najvyšší tlak umožňuje spraviť rovný rez bez zaváhania s vysokou presnosťou +- 0,095 mm/m, a to dokonca aj v tesnej blízkosti hrán daného materiálu. Po zásahu vodným lúčom je okraj bez nežiadúceho natavenia, opalov, či neestetického sfarbenia alebo mikrotrhlín. Vysokotlakový vodný lúč si poradí s materiálmi až do hrúbky 203 milimetrov, pričom rezacia plocha môže byť až 4m x 2m.

Zaujala vás naša práca na vodnom lúči? Pozrite si viac vo Fotogalérii.

Rezanie obkladu na vodnom lúči pre vás

Ak potrebujete rezať akýkoľvek materiál alebo inak ho opracovať, kontaktujte nás! Okrem poradenstva poskytujeme aj prípravu technickej dokumentácie, no zabezpečujeme tiež vhodný materiál na výrobu produktu. Firma 3D cut privedie vaše nápady k životu. 

Sledujte nás na Facebooku!  Nájdete tam neustále aktuálne ukážky našej práce na vodnom lúči.