Rezanie skla na vodnom lúči

Popularita vodného lúču stále narastá. Využitie našiel nielen v stavebníctve a strojárstve, no jeho rezacie schopnosti sa začali uplatňovať aj v reklame či dizajne. Vedeli ste, že naša firma 3D cut dokáže zrealizovať aj rezanie skla na vodnom lúči?

Opracovanie skla

Náš vodný lúč Flow Mach 200 si dokáže poradiť s veľmi ťažko obrábateľnými materiálmi: všetky kovy, rôzne kompozity, kameň, plasty, guma, textílie, ale aj krehká keramika či sklo. Sklo je transparentný materiál, ktorý sa pri výrobe môže formovať do rozmanitých tvarov. Hoci je odolné voči opotrebovaniu, je veľmi krehké a rozbíja sa na ostré črepy. Z tohto dôvodu je náročné rezať sklo bez toho, aby sa nerozletelo na kúsky. To však nie je prípad nášho vodného lúču Flow Mach 200, pretože okrem rezania a vyrezávania ho dokážeme aj vŕtať a vyvŕtavať. Je to možné aj vďaka špeciálnej prísavke, ktorá sa nachádza na vodnom lúči, a zabezpečí, že sklo nepraskne alebo sa nerozpadne na drobné črepy.

Rezali sme aj krehkú sanitu na vodnom lúči. Pozrite si ďalšie ukážky našej práce vo Fotogalérii.

Rezanie skla pre vás

Pokiaľ máte záujem o rezanie skla na vodnom lúči, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo emailom. Poradíme vám, ako optimálne opracovať materiál na vodnom lúči, taktiež aj zabezpečíme materiál vhodný na výrobu a pripravíme potrebnú technickú dokumentáciu. 3D cut privedie vaše nápady k životu.

Staňte sa fanúšikom našej stránky 3D cut – vodný lúč Malacky. Nájdete tam vždy nové ukážky našej práce.