INTERIÉR: Ako vám pomôže vodný lúč pri stavbe alebo rekonštrukcii?

Aj vás čaká doma realizácia interiéru? S pomocou nášho vodného lúču bude stavba alebo rekonštrukcia interiéru jednoduchšia a v najvyššej kvalite. Prečítajte si, ako vám vie vodný lúč pomôcť pri realizácii vašich nápadov.

Rezanie sanity

Náš vodný lúč Flow Mach 200 má skúsenosti s rezaním sanity, ktorá musela byť skrátená o pár centimetrov, aby bez problémov zapadla do interiéru. Takýto rez je veľkou výzvou najmä vďaka krehkosti porcelánu, avšak pre náš vodný lúč, ktorý zvládne aj vyvŕtavanie či rezanie skla, je to rutina.

Rezanie obkladu či otvorov pre inštalácie

Často nás oslovujú zákazníci s požiadavkami na vyrezanie otvorov na elektro alebo vodoinštaláciu. Taktiež je potrebné veľkostne upravovať mramorové a kameninové obklady za kuchynské linky, ktoré sa inštalujú v jednom celistvom kuse. Z praktického hľadiska sa veľmi ťažko režú podomácky a výsledok nikdy nie je perfektný. To však nie je žiaden problém pre náš vodný lúč v Malackách, ktorého rezacia plocha je až 4 x 2 metre.

Staňte sa naším fanúšikom na Facebooku! Nájdete tam aktuálne fotografie našej práce na vodnom lúči.

Rezanie soklov

Za sokel považujeme nízky ochranný pás na stene pri podlahe v interiéri bytu. Pri realizácii stavby je rezanie soklov zdĺhavou prácou a pri nepresnostiach dokáže pokaziť celý dojem z rekonštrukcie. Pri reze pokosov ide o rezanie pod ulom, pri ktorom je dôležité, aby jednotlivé sokle na seba nadväzovali v rohoch a kútoch.

Rezanie dekorácie

Rezacie techniky vodného lúča sú veľmi vyhľadávané aj v dizajne. Vytvorili sme kovovú dekoráciu na stenu, ktorá predstavuje spojenie svetadielov a kompasu. Takéto umelecké kúsky režeme s najrôznejších materiálov: od rôznych druhov kovu, cez drevo až po krehké sklo.

Zaujala vás naša práca na vodnom lúči? Pozrite si ďalšie ukážky vo Fotogalérii.

Stavba alebo rekonštrukcia interiéru s nami

Ak by ste mali záujem o rezanie na vodnom lúči do vášho interiéru, kontaktujte nás. Okrem toho, že privedieme váš nápad k životu, zabezpečujeme aj vhodný materiál na výrobu.