Rezanie soklov na vodnom lúči aj pod uhlom

Pri stavbe či rekonštrukcii domu sa nájde množstvo vecí, ktoré treba rezať. Jednou z nich je aj rezanie soklových líšt. Pozrite sa na to, ako vyzerá rezanie soklov na vodnom lúči.

Rezaním soklov vám urýchlime stavbu

Za sokel považujeme exteriérový obklad po obvode domu v jeho spodnej časti, ale soklom je aj nízky ochranný pás na stene pri podlahe v interiéri bytu. Pri realizácii stavby ide o zdĺhavú prácu, ktorá pri nepresnostiach dokáže pokaziť celý dojem z rekonštrukcie.

Prečo si vybrať na rezanie soklov nás?

  • rýchlosť dodania

Sokle, ale aj akúkoľvek inú zákazku, sa snažíme dokončiť čo v najkratšom možnom čase. Nechceme totiž zdržovať vašu stavbu a ďalšie úkony, ktoré potrebujete  na nej dokončiť.

  • presnosť rezu 

Náš vodný lúč sa pýši presnosťou až + – 0,095 mm/m, pričom je možné bez problémov rezať aj v tesnej blízkosti hrán materiálu.

  • kvalita rezu

Rez je bez akéhokoľvek poškodenia, čiže bez trhlín, opalov alebo neestetického sfarbenia. Rezanie obkladov je v podstate pre nás rutinou, keďže sme rezali už aj veľmi tvrdé kameninové obklady, krehké dlažby, ale aj finančne náročné mramorové obklady, pri ktorých nebol priestor na chyby.

  • režeme aj pokosy 

Pri reze pokosov ide v podstate o rezanie pod ulom tak, aby jednotlivé sokle na seba nadväzovali v rohoch alebo kútoch. S rezaním pod uhlom máme bohaté skúsenosti, keďže sme rezali už aj súčiastky na mieru pre rôzne stroje.

Ešte nie ste naším fanúšikom na Facebooku? Staňte sa ním!

Rezanie soklov pre vás

Máte aj vy záujem o rezanie soklov do interiéru alebo exteriéru vášho domova či prevádzky? Neváhajte a kontaktujte nás telefonicky alebo emailom. 3D cut je firma, ktorá vám uľahčí prácu a privedie vaše nápady k životu.

Ďalšie fotografie z našej práce na vodnom lúči si môžete pozrieť vo Fotogalérii.