Diely pre modelárov: replika kríža na model kostola

Rezacie schopnosti vodného lúču sme tentoraz testovali pri výrobe detailných dielikov na mieru. Ako sme vyrobili diely pre modelárov?

Replika kríža pre model kostola

Jednou z najväčších výhod, ktorú prináša náš vodný lúč Flow Mach 200, je presnosť rezu (+ – 0,095 mm/m). Nášmu lúču nerobí problém ani rez v tesnej blízkosti hrán. Ako vidieť na vyrezanej replike kríža pre model kostola, hrany ostávajú bez neestetických opalov či sfarbenia.

Pri rezaní sa z hlavy vodného lúču vypúšťa prúd vody stlačený na čo najvyšší tlak. Táto hlava sa pohybuje po dráhe, ktorú presne určil počítač na základe technického výkresu. Samotnému rezaniu predchádza vypracovanie technickej dokumentácie a zabezpečenie vhodného materiálu na výrobu.

Sledujte nás na Facebooku 3D cut – vodný lúč Malacky! Uvidíte aktuálne fotografie našej práce na vodnom lúči Flow Mach 200.

Diely pre modelárov

Potrebujete aj vy diely na mieru pre svoje modely? Realizujte ich s pomocou nášho vodného lúču v Malackách! Kontaktujte nás telefonicky alebo emailom a my privedieme vaše nápady k životu.