Sériová výroba na vodnom lúči

Náš vodný lúč často reže výrobky na mieru, ktoré sú prototypmi produktov a neexistuje k nim žiadna predloha. Tentoraz bola situácia opačná, pretože našou zákazkou bola sériová výroba na vodnom lúči.

Sériové rezanie na vodnom lúči

Vďaka úzkemu rezu vodného lúču je možné naskladať jednotlivé diely tesne vedľa seba, pričom dokáže rezať aj v tesnej blízkosti hrán, a preto vzniká len minimálny odpad materiálu. Vodný lúč teda šetrí nielen vaše peniaze, ale aj prírodu.

Staňte sa fanúšikom nášho vodného lúču na Facebooku! Nájdete tam vždy aktuálne fotografie našej práce na vodnom lúči.

Rezacie vlastnosti vodného lúču

Použitie nášho vodného lúču Flow Mach 200 zaručuje vysokú presnosť rezu, a to až +- 0,095 mm/m. S týmito rezacími vlastnosťami si poradí pri širokej škále materiálov: rôzne kovy a kompozity, kameň, sklo, keramika, porcelán, guma, textílie.

Sériová výroba na vodnom lúči aj pre vás

Pokiaľ aj vy potrebujete sériovú výrobu vášho produktu alebo máte iný nápad, ktorý by ste chceli realizovať s pomocou nášho vodného lúča, kontaktujte nás emailom alebo telefonicky. Zabezpečíme technickú dokumentáciu aj vhodný materiál na výrobku a poradíme vám, ako vodný lúč optimálne opracuje daný materiál. 3D cut – vodný lúč Malacky privedie vaše nápady k životu.

 

rezanie-viacerych-kusov