Rezanie pod uhlom na vodnom lúči

Naši zákazníci sa často zaujímajú o technologické špecifikácie nášho vodného lúču. Chcú sa uistiť, že dokážeme poskytnúť očakávanú kvalitu. Akú presnosť rezu poskytujete? A rezanie pod uhlom zvládnete?

Nahradenie súčiastok

Náš vodný lúč Flow Mach 200 má 5 axiálnu hlavu, vďaka ktorej môže rezať až pod uhlom do 60 stupňov. Z tohto dôvodu sa vodný lúč často využíva aj na vyrezávanie súčiastok na mieru. Dokážeme tak nahradiť časť stroja, ktorá sa už nevyrába alebo jej náhradu je veľmi ťažké zohnať na trhu. Lineárna presnosť dosahuje +- 0,095 mm/m, a tak obavy z toho, že vyrezaný diel nezapadne do ostatných súčastí stroju, sú zbytočné.

Staňte sa naším fanúšikom na Facebooku. Nájdete tam vždy aktuálne fotografie našej práce.

Rôzne materiály

Pod uhlom vieme opracovať širokú škálu materiálovkovy, kameň, sklo, keramika, plasty, gumu, textílie alebo rôzne kompozitné materiály. Pri reze nedochádza k zakaleniu kovového materiálu, a preto sa kov nemusí opäť zakaliť. Vodný lúč nenamáha tepelne rezaný materiál, pretože má studený rez. Tento spôsob opracovania je vhodný na prípravu materiálu na zváranie.

Ďalšie fotografie našich výrobkov vyrobených na vodnom lúči si môžete pozrieť vo Fotogalérii.

Rezanie pod uhlom pre vás

Ak máte záujem o rezanie, vyrezávanie, frézovanie, vŕtanie, či vyvŕtavanie akéhokoľvek materiálu, kontaktujte nás. 3D cut je firma, ktorá privedie vaše nápady k životu.