3D cut sa snaží byť stále bližšie k vám

3D cut je lokálna firma v Malackách, ktorá sa zaoberá obrábaním najrôznejších materiálov za pomoci vysokopresného vodného lúču Flow Mach 200.

Vodný lúč Malacky

Vodný lúč v Malackách je lokálna, pomerne nová firma. Vznikli sme na konci roku 2018 a odvtedy sa snažíme dostať čo najbližšie k vám – našim zákazníkom. Keďže technológia vodného lúču nie je až tak veľmi známa, snažíme sa jej výhody pri obrábaní a rezaní materiálov prezentovať na viacerých platformách.

Staňte sa naším fanúšikom našej facebookovej stránke 3D cut – vodný lúč Malacky, pravidelne tam pridávame fotografie výrobkov, ktoré vyrezávame.

Náš vodný lúč je svetový

Chceli sme využiť maximálny potenciál nášho vodného lúču, ktorý patrí medzi technologickú špičku na svete, a preto sme absolvovali zahraničné školenia priamo u jeho výrobcu. Myslíme, že to svedčí o našom profesionálnom prístupe ku každému jednému zákazníkovi a ku každej jednej objednávke.

Vodný lúč na billboardoch

Uvedomujeme si, že množstvo z našich zákazníkov nežije v online svete, a preto sme sa rozhodli pre fyzickú reklamu na reklamných pútačoch, tzv. billboardoch. Chceme, aby ste vedeli, že pokiaľ budete potrebovať vyrezať chýbajúcu súčiastku do stroja, (ktorá sa už nevyrába alebo je ťažké ju zohnať na trhu), novú nástennú dekoráciu či kovovú bránu, ktorá ochráni váš dom, sme tu pre vás.

Ukážky našej práce na vodnom lúči si môžete pozrieť aj tu našej stránke v sekcii Fotogaléria.

3D cut je tu pre vás

Ak by ste chceli realizovať akýkoľvek nápad pomocou nášho vodného lúču Flow Mach 200, kontaktujte nás. Okrem zabezpečenia vhodného materiálu na výrobu žiadaného produktu vám vypracujeme aj technickú dokumentáciu. 3D cut privedie vaše nápady k životu.