Vyrezávanie brány na vodnom lúči

Náš vodný lúč tentoraz vyrezával kruhový vzor do kovových platní, z ktorých vznikla brána pre nášho zákazníka. Pozrite si, ako vyzerá také vyrezávanie brány na vodnom lúči.

Obrábanie kovu na vodnom lúči

Presnosť

Vodný lúč poskytuje vysokú presnosť rezu (+- 0,095 mm/m), a preto výrobky budú presne také, aké si ich zákazník vysníval. V tomto prípade brány, ktorá bude na milimeter sedieť pri osádzaní na svoje miesto.

Vlastnosti rezu

Táto technika vody stlačenej na čo najvyšší tlak si okrem krehkého skla a keramiky dokáže poradiť aj s najtvrdšími kovmi. Vodný lúč obrába všetky typy ocelí, titán, hliník, meď, mosadz, dural, bronz a iné kovy i zliatiny. Rez zanecháva bez mikrotrhín, natavenia, opalov či sfarbenia. Kovovú bránu tak možno po obrábaní na vodnom lúči rovno osadiť bez ďalšieho dobrusovania či iného obrábania v rezoch. Brána bude nielen dobre vyzerať, ale bude aj funkčná, keďže nedochádza ani ku žiadnemu zmäkčeniu kovu.

vykresova-dokumentacia

Použitie vodného lúču v rôznych priemysloch

Multifunkčnosť vodného lúča potvrdzuje aj množstvo odvetví, v ktorých sa využíva. Pomáha rezať a obrábať materiály v strojárstve, elektrotechnike, či v ľahkom priemysle alebo stavebníctve, no prekvapivo aj v reklame i dizajne. Ukážky práce nášho vodného lúču si môžete pozrieť v našej Fotogalérii.

Staňte sa naším fanúšikom na Facebooku! Nájdete tam aktuálne fotografie našej práce na vodnom lúči.

Vyrezávanie brány na vodnom lúči pre vás

Ak by ste tiež mali záujem o vyrezanie brány na vodnom lúči alebo realizovanie akéhokoľvek iného nápadu, kontaktujte nás. Nájdeme pre vás vhodné možnosti rezania vodným lúčom a pripravíme technickú dokumentáciu pre váš produkt. Okrem toho, že privedieme váš nápad k životu, dokážeme zabezpečiť aj vhodný materiál na výrobu vášho produktu.

kovova-brana