Súčiastky na rotor a stator

Neviete zohnať súčiastku, ktorá by zapadla do stroja, ktorý potrebujete pri svojej práci? Vodný lúč v Malackách ma skúsenosti s výrobou súčiastok na mieru do rôznych priemyselných odvetví. Tentoraz to boli súčiastky na rotor a stator.

Presnosť a kvalita rezu

Netreba mať žiadne obavy, že nami vyrezané súčiastky nezapadnú do ostatných súčastí stroju, keďže náš vodný lúč Flow Mach 200 vyrezáva s vysokou presnosťou rezu  +- 0,095 mm/m. Keďže vodný lúč dokáže obrábať širokú škálu materiálov, nerobia mu problém ani:

  • tvrdé materiály ako všetky kovy, kameň,
  • krehké materiály ako sklo, keramika,
  • atypické materiály ako plast, guma, textília, či rôzne kompozitné materiály. 

Aké súčiastky na mieru sme už vyrobili?

V minulosti sme realizovali už výrobu súčiastok z nerezu, ale aj súčiastok z teflónu do strojov použitých v gastropriemysle. Taktiež sme vyrobili aj diely na motorku. Tentoraz sme rezali súčiastky na rotor a stator. Stator je nepohyblivou časťou elektrických zariadení, napríklad elektromotora či generátora. Na rozdiel od neho je rotor pohyblivou súčasťou a je umiestnený vo vnútri statora.

Ďalšie fotografie našich výrobkov vyrobených s pomocou nášho vodného lúča Flow Mach 200 nájdete vo Fotogalérii.

Súčiastka na rotor a stator pre vás

Ak potrebujete súčiastku do vášho stroja a chceli by ste si ju nechať vyrezať na našom vodnom lúči v Malackách, kontaktujte nás! Privedieme váš nápad k životu. Okrem zabezpečenia vhodného materiálu na výrobu vypracujeme aj potrebnú technickú dokumentáciu.

Dajte nám LIKE na našom Facebooku 3D cut – vodný lúč Malacky.