Rezanie kameňa na vodnom lúči

Čoskoro začína bazénová sezóna, a preto je najvyšší čas na výrobu kamenných žľabov po obvode bazéna. Takto vyzerá rezanie kameňa na vodnom lúči. 

Kamenné žľaby k bazénu

Kameň je tvrdý materiál, ktorý sa často využíva v stavebníctve, či už priamo na stavbu a zhotovenie výrobkov alebo ako dekorácia na stenu. Naši zákazníci využili kameň pri stavbe bazénu. S pomocou nášho vodného lúču Flow Mach 200 sme do kamenných platní vyrezali otvory. Tento výrobok tak plnohodnotne môže plniť funkciu kamenného žľabu po obvode bazénu.

Rezanie kameňa vodným lúčom

Kameň je síce tvrdý materiál, no pri rezaní sa zvyknú niektoré druhy rozpadať a trieštiť. Z tohto dôvodu je potrebné starostlivo zvážiť spôsob obrobenia. Náš vodný lúč si okrem tvrdých materiálov dokáže poradiť aj s mäkkými (pena, guma) alebo krehkými materiálmi (porcelán, sklo). Z tohto dôvodu preň nepredstavuje problém ani spomínaný kameň. Dokážeme rezať až do veľkosti 4 m x 2 m, pričom náš vodný lúč nezanecháva žiadne neestetické opaly, sfarbenia či mikrotrhliny na rezanom materiáli. Žľaby z kameňa tak budú dokonalou súčasťou bazéna. Pozrite sa na to, ako inak vám dokáže pomôcť vodný lúč pri rekonštrukcii či stavbe vášho domova v interiéri či v exteriéri.

Páči sa vám naša práca na vodnom lúči? Pozrite si ďalšie ukážky vo Fotogalérii.

Potrebujete zabezpečiť rezanie kameňa alebo iného materiálu?

Ak by ste mali záujem o obrábanie materiálov na vodnom lúči v Malackách, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky. Na základe vašich požiadaviek vám  vypracujeme cenovú ponuku. K našim službám patrí aj zabezpečenie vhodného materiálu na výrobu vašej zákazky. 3D cut je jednoducho firma, ktorá privedie váš nápad k životu.

Staňte sa naším fanúšikom na Facebooku! Nájdete tam stále nové fotografie našej práce na vodnom lúči.