Rekapitulácia: Takýto bol rok 2021 pre vodný lúč Malacky

Pokiaľ stále váhate, či stanete sa naším fanúšikom na Facebooku, prečítajte si o našich tohtoročných úspechoch, ktoré vás presvedčia, že sledovať vodný lúč v Malackách sa oplatí.

Vyrezali sme luster v Nivy Bratislava

Sériová výroba komponentov na luster v Nivy Bratislava sme zrealizovali pre projekt firmy LIDES. Šlo o 6000 kusov kvetiniek zo skla, ktoré boli spájané do vizuálu, ktorý pripomína kvapku vody, ktorá sa chystá padnúť. Zaujímavosťou je, že tento luster patrí k najväčším v Európe, a preto sme veľmi radi, že sme sa mohli podieľať na tejto svetelnej inštalácii v novom nákupnom centre v srdci Bratislavy.

Ozdobili sme sobášnu sieň v Malackách

O návrh tejto vizualizácie sa postaral interiérový dizajnér Grega Design. Výrobu a montáž mosadzných panelov zabezpečil vodný lúč v Malackách. Ide o obdĺžnikové vyrezávané panely, ktoré sú podsvietené a ponúkajú tak prijemné tlmené svetlo do obradnej siene.

Šli sme za zákazníkom do stredu poľa

Niekedy jednoducho niet inej možnosti, ako nechať prácu na vodnom lúči bokom a ísť za naším zákazníkom do terénu. Hoc aj do stredu poľa.

Ukázali sme vám náš špičkový vodný lúč

Naša firma 3D cut  pracuje so špičkovým rezacím strojom – vodným lúčom Flow. Firma Flow sa môže pýšiť tým, že vymyslela, patentovala a zdokonalila prvý abrazívny systém vodného lúča na svete. Počas rokov svojej existencie vylepšovala neustále svoje produkty. A práve jeden takýto stroj prvotriednej kvality je aj u nás v Malackách.

Skrášlili sme naše pracovné priestory

Našim zákazníkom sa snažíme prinášať zážitok nie len z našej práce, ale aj z návštevy našej prevádzky v Malackách. Z tohto dôvodu sme si sme si vyrezali stôl na mieru s logom našej firmy 3D cut. Stôl je tvorený z obkladu, v ktorom je vyliate logo epoxidovou živicou. Nový kus nábytku slúži ako výborná podložka na fotenie drobných výrobkov zhotovených na našom vodnom lúči.

Tento rok sme taktiež ozdobili aj steny našej prevádzky, a to machovým obrazom s logom našej firmy. Samozrejme, preglejku nerezal nikto iný ako náš vodný lúč Flow Mach 200. Tento prvok pôsobí príjemne na zákazníkov, ktorý čakajú na svoju objednávku.

Odskočili sme si zahrať do hudobného klipu

Na chvíľu sme si dali pauzu od pracovných povinností na vodnom lúči a zahrali sme si malé úlohy v hudobnom klipe Majselfa, ktorý vydal pieseň Vydržím stáť spolu s Maireem.

Ďalšie fotografie našich výrobkov vyrezaných na vodnom lúči si môžete pozrieť v našej Fotogalérii.