Luster v Nivy Bratislava vyrezal náš vodný lúč

Navštívili ste už nové nákupné centrum Nivy spolu s autobusovou stanicou v hlavnom meste? Pokiaľ máte cestu okolo, pozrite si luster v Nivy Bratislava, na ktorého výrobe sa podieľal aj náš vodný lúč v Malackách.

Jeden z najväčších lustrov v Európe

Tentoraz sme realizovali sériovú výrobu komponentov na luster v Nivy Bratislava. Šlo o 6000 kusov kvetiniek zo skla, ktoré boli spájané do vizuálu, ktorý pripomína kvapku vody, ktorá sa chystá padnúť. Sklenené komponenty na svetelnú inštaláciu sme vyrezali pre projekt firmy LIDES do priestorov nového nákupného centra. Zaujímavosťou je, že tento luster patrí k najväčším v Európe.

Použitie vodného lúča

Vodný lúč je skutočne multifunkčný nástroj. Bez problémov reže súčiastky z najrôznejších materiálov od krehkého skla a porcelánu až po najtvrdšie kovy či kameň. Poradí si však aj so sériovou výrobou, pričom rez vykonáva v tesnej blízkosti hrán, čím šetrí nielen materiál, ale aj vaše financie. Ani pri súčiastkach, ktoré zapadajú do seba, nemusíte mať žiadne obavy. Vďaka presnosti rezu až + – 0,095 mm/m sú jednotlivé kusy kompatibilné. Výborné rezacie vlastnosti vodného lúču zabezpečujú rez bez neestetických opalov, natavenia, sfarbenia či mikrotrhlín.

Ešte nie ste naším fanúšikom na Facebooku? Staňte sa ním na 3D cut – vodný lúč Malacky.

Naše služby

Máte záujem o služby nášho vodného lúča? Kontaktujte nás emailom alebo telefonicky! Okrem samotného obrábania materiálov ponúkame aj služby zabezpečenia vhodného materiálu na výrobu, ale aj prípravu technickej dokumentácie. 

Ďalšie ukážky našej práce si môžete pozrieť vo Fotogalérii.