Náš vodný lúč Flow Mach 200

Vodný lúč Mach 200 od spoločnosti Flow je špeciálne navrhnutý tak, aby poskytoval presnosť  (+ – 0,095 mm/m) a spoľahlivosť rezu aj v tesnej blízkosti hrán či pri opakovanom nájazde. Systém, ktorý obsahuje osvedčenú a originálnu technológiu Flow, je skonštruovaný pre praktické a flexibilné riešenie každej zákazníckej požiadavky. 

Navrhnutý pre flexibilitu

Mach 200 od spoločnosti Flow je flexibilný stroj vďaka trojstrannému prístupu pre ľahké nakladanie a vykladanie materiálov. Vďaka tomu môžeme bez obmedzení pracovať na vašich výrobkoch s maximálnymi rozmermi 4 m x 2 m až do hrúbky 203 milimetrov. Nedávno sme vymenili starú vaňu vodného lúču za novú, ktorá má nastavovací rošt. Vďaka tomu dokážeme dosiahnuť ešte presnejšie výsledky na našom vodnom lúči.

Rezanie pod uhlom

Vďaka reznej hlave Pivot + nám stroj Mach 200 umožňuje prijať aj pokročilejšie aplikácie vodného lúča. Táto kompaktná rezná hlava používa zjednodušený, nízkoprofilový dizajn na zabezpečenie 5-osového rezania pod uhlom až do 60 stupňov.

 Výrobky, ktoré sme rezali na vodnom lúči, si môžete pozrieť vo Fotogalérii.

Služby Flow Mach 200 pre vás

Pokiaľ máte záujem obrábanie materiálov na našom vodnom lúči v Malackách, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky. 3D cut je tou správnou firmou, ktorá dokáže priviesť vaše nápady k životu.

Ešte nie ste naším fanúšikom na Facebooku? Pridajte sa k našej komunite!