Facebook 3D cut – vodný lúč Malacky dosiahol 300 fanúšikov!

Dosiahli sme okrúhly míľnik na našej najaktívnejšej sociálnej sieti. Facebook 3D cut – vodný lúč Malacky dosiahol 300 fanúšikov.

Vodný lúč Malacky na Facebooku

Naša facebooková stránka 3D cut – vodný lúč Malacky dnes dosiahla 300 fanúšikov. Sme veľmi radi, že naša virtuálna aktivita zaujíma už toľko ľudí, pretože na Facebook pridávame fotografie a videá práce nášho vodného lúču Flow Mach 200.

Okrem samotnej prezentácie našej firmy sa však dostávame aj bližšie k našim zákazníkom. Môžeme tak s nimi komunikovať aj cez iný kanál ako mailom a telefonicky. Taktiež máme od nich priamu spätnú väzbu na naše výrobky. Najviac oslovujú našich fanúšikov fotografie výrobkov na mieru: produkty a prototypy, ku ktorým neexistuje žiadna predloha.

 Sledujte Facebook stránku 3D cut – vodný lúč Malacky. Nájdete tam aktuálne fotografie našej práce na vodnom lúči.

Atypický kľúč na mieru

Vďaka Facebooku zažívame aj úsmevné príhody. Náš zákazník mal od nás hotový atypický kľúč na mieru, a tak sme ho kontaktovali, že si poň môže prísť. O pár dní sme na našej facebookovej stránke uverejnili fotografiu spomínaného kľúču na uťahovanie matice, pretože sme ho chceli ukázať našim fanúšikom. Zákazník vtipne komentoval príspevok s tým, že kľúč je jeho a zastaví sa poň, pretože naň úplne v pracovnom vyťažení zabudol.

Náš vysokopresný vodný lúč reže s presnosťou rezu +- 0,095 mm/m, a preto zákazník nemusí mať obavu, že vyrezaná súčiastka nezapadne do ostatných súčastí stroju.

Vyskúšajte 3D cut pre váš výrobok

Pokiaľ máte akýkoľvek nápad, ktorý by ste chceli realizovať pomocou nášho vodného lúču, kontaktujte nás telefonicky alebo emailom. Poradíme vám, ako priviesť váš nápad k životu.