Výroba nápisu na vodnom lúči pre školu v Malackách

3D cut vyrezal nápis a logo na vodnom lúči pre Cirkevnú školu Malacky, kam patria dve organizačné zložky, a to Základná škola M. Olšovského a Gymnázium sv. Františka Assiského.

Rezanie Perspexu na vodnom lúči

Pre tento nápis a logo sme sa rozhodli zvoliť materiál Perspex. Ide o typ plexiskla, ktoré je vysoko odolné voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Z tohto dôvodu je Perspex ideálnym materiálom na reklamné pútače (tabule, ale aj nápisy a logá), keďže dokáže zabezpečiť dlhú životnosť reklamným materiálom. Vplyvy štyroch ročných období sa tak rýchlo nepodpíšu na vzhľade vašej reklamnej plochy.

Okrem toho je Perspex jedným z najtvrdších termoplastov na trhu, a preto nedochádza často k jeho ohnutiu, zlomeniu či inej deformácii. Jeho výhodou je aj nízka hmotnosť, ktorá vie pri montáži zohrať dôležitú úlohu.

logo-na-budovu

O našom vodnom lúči

Vodný lúč si dokáže vďaka veľmi presnému rezu (+- 0,095 mm/m) poradiť aj so zaoblenými hranami v logu a písmenách Cirkevná škola Malacky. Rez na Perspexe je vďaka vodnému lúču bez sfarbenia, mikrotrhlín, natavenia či opalov. Keďže vysokotlakový vodný lúč si poradí s materiálmi až do hrúbky 25 centimetrov, nápis pre Cirkevnú školu Malacky tak nepredstavoval žiaden problém.

Nápis a logo na vodnom lúči aj pre vás

Ak by ste mali záujem o podobný nápis či logo na budove vašej firmy alebo v jej interiéri, kontaktujte nás. Poradíme vám optimálne možnosti rezania vodným lúčom, pripravíme technickú dokumentáciu, zabezpečíme vhodný materiál na výrobu loga či nápisu a na koniec privedieme váš nápad k životu.

Sledujte nás na Facebooku! Nájdete tam aktuálne fotografie našej práce na vodnom lúči.

obrabanie-kompozitu