Výroba nápisu na vodnom lúči pre školu v Malackách

Vodný lúč firmy 3D cut vyrezal logo a nápis pre Cirkevnú školu Malacky, kam patria dve organizačné zložky, a to Základná škola M. Olšovského a Gymnázium sv. Františka Assiského.

Rezanie Perspexu na vodnom lúči

Pre tento nápis a logo sme zvolili Perspex. Ide o typ plexiskla, ktoré je vysoko odolné proti poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Z tohto dôvodu Perspex zabezpečí dlhú životnosť reklamným materiálom. Tento typ plexiskla je jedným z najtvrdších termoplastov. Jeho výhodou je aj nízka hmotnosť, ktorá vie pri montáži zohrať dôležitú úlohu.

logo-na-budovu


O našom vodnom lúči

Vodný lúč si dokáže vďaka veľmi presnému rezu poradiť aj so zaoblenými hranami v logu a písmenách. Rez je bez sfarbenia, mikrotrhlín, natavenia či opalov. Keďže vysokotlakový vodný lúč si poradí s materiálmi až do hrúbky 25 centimetrov, nápis pre Cirkevnú školu Malacky nepredstavoval žiaden problém.

Ak by ste mali záujem o podobný nápis na budove vašej firmy alebo v jej interiéri, kontaktujte nás. Poradíme vám optimálne možnosti rezania vodným lúčom a privedieme váš nápad k životu

obrabanie-kompozitu