Výroba dekorácie z preglejky na vodnom lúči

Často vyrábame produkty na mieru a prototypy, ku ktorým neexistuje predloha. Aby sme dokázali využiť úplný potenciál nášho vodného lúču Flow Mach 200, absolvovali sme školenia v zahraničí priamo u výrobcu tohto stroju. Svedčí to o našom profesionálnej zodpovednosti ku každej objednávke. Dokážeme vyrezať aj dekorácie z preglejky na vodnom lúči?

Rezanie preglejky na vodnom lúči

Vodný lúč sa často spája najmä s odvetviami, ako sú stavebníctvo, strojárstvo, elektrotechnika alebo ľahký priemysel, jeho schopnosti je však možné využiť aj v reklame či dizajne. Tentoraz sme testovali vyrezávacie zručnosti nášho vodného lúču na preglejke, z ktorej sme vyrobili veľkonočnú ozdobu. Hoci má zajac celkovú výšku 120 centimetrov, vzhľadom na hrúbku materiálu má veľmi dobrú stabilitu. Z tohto dôvodu je naň možné zavesiť napríklad aj kvetináč.

Sledujte nás na Facebooku 3D cut – vodný lúč Malacky! Nájdete tam aktuálne fotografie našej práce na vodnom lúči.

Vlastnosti rezu vodného lúču

Preglejka je po zásahu vodným lúčom bez opalov, nežiadúceho sfarbenia či mikrotrhlín v reze. Pri oddelovaní akéhokoľvek materiálu na vodnom lúči nevzniká žiaden poletavý prach z rezaného materiálu ani zdraviu škodlivé plyny či výpary. Z tohto dôvodu je použitie vodného lúča zdravotne nezávadné.

Dekorácie z preglejky na vodnom lúči pre vás

Prácu nášho vodného lúču si môžete pozrieť v našej Fotogalérii. Pokiaľ máte akýkoľvek nápad, ktorý by ste chceli realizovať pomocou nášho vodného lúču, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo emailom. Poradíme vám, ako optimálne opracovať daný materiál vodným lúčom, zabezpečíme materiál vhodný na výrobu vášho produktu a pripravíme potrebnú technickú dokumentáciu. 3D cut privedie vaše nápady k životu.