Brúsne kamene na mieru vďaka vodnému lúču

Naši zákazníci nás neustále oslovujú s rozmanitými požiadavkami na realizáciu svojich nápadov. Tentoraz to boli brúsne kamene na mieru. 

Rezanie brúsnych kameňov

Šlo v podstate o jednoduchú realizáciu, keďže vodný lúč v Malackách rezal iba rovné rezy do zvoleného materiálu. Ide o 5 mm tenké pásiky brúsnych kameňov v rôznych zrnitostiach. Pri takýchto tenkých rezoch tesne vedľa seba je potrebná maximálna presnosť rezu. Náš vodný lúč Flow Mach 200 pracuje s presnosťou rezu až + – 0,095 mm/m. Brúsne kamene sa používajú na ručné brúsenie nožov. Hoci si brúsenie noža s kameňom vyžaduje trochu cviku, po pár brúseniach už získate prax, vďaka ktorej budete mať vynikajúco nabrúsené nože.

Brúsne kamene na mieru ihneď na použitie

Rez kameňov je po zasiahnutí vodným lúčom čistý, bez výbežkov alebo trhlín, čo zaručuje dokonalý povrch brúsnych kameňov. Takto opracovaný kameň je ihneď vhodný na použitie – brúsenie – a nie je potrebné ho ďalej nijako opracovávať. Pri brúsení sa v závislosti od druhu kameňa používa aj voda alebo olej.

Sledujte našu stránku na Facebooku! Nájdete tam vždy aktuálne ukážky našej práce.

Rezanie na vodnom lúči pre vás

Chceli by ste aj vy brúsne kamene na mieru? Žiaden problém! Kontaktujte nás a dohodneme sa na detailoch vašej objednávky. Naša firma neodmieta realizáciu ani atypických nápadov, pretože každý z nich berieme ako výzvu. 3D cut hľadá spôsoby, ako možno priviesť vaše nápady k životu.

Ďalšie ukážky našej práce na vodnom lúči si môžete pozrieť vo Fotogalérii.