Materiály

Vodný lúč nám dovoľuje obrábať takmer všetky známe typy materiálov s vysokou presnosťou. Potrebujete špecifický produkt z kovu, skla, dreva alebo plastu? Od nás dostanete vysoko-presný výrobok aj s technickou dokumentáciou

Vodný lúč je ideálnym spôsobom opracovania súčiastok pre strojársky, letecký alebo automobilový priemysel.

Oceľ a kovy

KOV

Vodný lúč je vhodný pre náročné použitie pri akomkoľvek obrábaní kovov s požiadavkou na vysokú presnosť. Dovoľuje nám univerzálne rezanie rôznych tvarov a materiálov, ako napríklad mäkkú oceľ, nástrojovú oceľ, titán, mosadz, hliník, incotel a iné. Celý proces je rýchly a bezpečný.

Kameň a obklad

DLAZBA

Vodný lúč dokáže s použitím abrazívneho materiálu rezať zložité konštrukcie a útvary s vysokou presnosťou. Nerobí mu problém žula, mramor, bridlica, vápenec, travertín, syntetický kameň, porcelán, keramický obklad, alebo akýkoľvek iný materiál na podlahy, pulty a umelecké diela.

Plasty a kompozity

KOMPOZIT

Vodný lúč je schopný rezať veľké množstvo materiálov vrátane kompozitov. V mnohých formách vystuženého plastu z uhlíkových a technických vlákien, vlákien plastov, papiera a mnohých iných materiálov vyrobíme vami želaný produkt so zameraním na detail v najvyššej kvalite.

Sklo

SKLO

Rezanie a dierovanie skla nie je pre náš vodný lúč žiadny problém. Od rezania zložitého farebného skla cez perforujúce otvory až po rezanie laminovaného balistického skla. Zvládneme pripraviť aj atypické útvary zo skla s vysokou precíznosťou.

Drevo a papier

DREVO

Rezanie bez trhlín na okraji s čistým rezom a silnými hranami. Technológia rezania vodným lúčom je vhodná aj pre obrábanie krehkých papierových a drevených výrobkov s výsledkom vo vysokej kvalite vyhotovenia finálneho produktu.

Atypické materiály

ATYP

Vodný lúč je schopný rezať ľubovolnú hrúbku materiálu, pričom sa zachováva vysokú presnosť a dosahuje dokonalú formu. Žiadne špeciálne tvary a výrezy vo vami želanom výslednom produkte nie sú pre vodný lúč problém. Radi vám predstavíme všetky možnosti.

Referencie

Profesionálny prístup a výborne odvedená práca. Odporúčam.

Lukáš

Super praca , komunikacia aj dodacia lehota. Urcite este niekedy vyuzijem.

Miro

Potrebujete vypracovať projektovú dokumentáciu pre váš produkt?