Vyrezanie súčiastky z nerezu na mieru na vodnom lúči

Mnohokrát nás už oslovili zákazníci s požiadavkou, či dokážeme vyzerať súčiastku na mieru. Ide väčšinou o časť stroju, ktorá sa už nevyrába alebo ju majú problém zohnať, no potrebujú ju pri svojej práci.

Rôzne materiály

Takéto zákazky berieme ako výzvy a zatiaľ sme vždy uspeli. Keďže vodný lúč je multifunkčný, dokáže si poradiť s obrábaním najrôznejších materiálov, ako sú kov, kameň, sklo, keramika, plast, guma, textília, ale aj rôzne kompozity. Tentoraz sme vyrezávali súčiastku z nerezu do stroja, ktorý sa využíva v gastronómii. Ak by ste si chceli pozrieť iné výrobku nášho vodného lúču, nájdete ich vo Fotogalérii.

Rôzne využitie vodného lúču

Rezacie techniky vodného lúču sa uplatňujú vo viacerých odvetviach, ako sú stavebníctvo, strojárstvo, elektrotechnika, no aj ľahký priemysel, reklama či dizajn. Náš vodný lúč vyrezáva s vysokou presnosťou rezu (+- 0,095 mm/m), a preto sa netreba obávať, že tieto súčiastky nezapadnú do ostatných súčastí stroju.

Náš vodný lúč

Pokiaľ potrebujete súčiastku do stroja alebo máte inú požiadavku, kontaktujte nás. Poradíme vám vhodné riešenia vodným lúčom a privedieme váš nápad k životu.