Vodný lúč dokáže rezať aj sanitu bez mikrotrhlín či natavenia

Vodný lúč sa stáva čoraz obľúbenejším nástrojom na opracovávanie materiálov z rôznych odvetví, ako sú strojárstvo i elektrotechnika, ľahký priemysel, no aj reklama či dizajn. Svoje stále miesto si našiel v stavebníctve, kde je výborným pomocníkom.

Rez rôznych materiálov

Táto technológia dokáže rezať a opracovávať všetky kovy a kameň, plasty i textílie, ale aj krehké materiály, akými sú sklo a keramika. Vodný lúč si dokáže poradiť aj so sendvičmi, čo sú vrstvené materiály s odlišnými fyzikálno-chemickými vlastnosťami. Prácu nášho vodného lúču si môžete pozrieť v našej Fotogalérii. Tentoraz sme otestovali rezacie zručnosti vodného lúču na sanite, ktorá je výzvou vďaka svojej krehkosti.

Rez bez žiadneho poškodenia

Sanita je po reze vodným lúčom bez mikrotrhlín, natavenia alebo opalov či sfarbenia. Touto technológiou je možné rezať aj v tesnej blízkosti hrán materiálu, a preto je možné detailné opracovanie komponentu či súčiastky.

 

Pokiaľ potrebujete poradiť, ako čo najlepšie opracovať vami zvolený materiál, kontaktujte nás. Vaše nápady privedieme k životu.