Rezanie ochranných štítov na vodnom lúči

Podnikatelia sa snažia aj napriek šíreniu koronavírusu pokračovať vo svojej práci. Musia sa však vysporiadať s prísnejšími hygienickými pravidlami, no snažia sa poskytnúť aj nadštandardnú ochranu nie len sebe, ale aj svojím zákazníkom.

Ochranné štíty z plexiskla

Náš vodný lúč pomáha vyrábať ochranné štíty z plexiskla na mieru do rôznych predajní. Medzi predajcom a zákazníkom tak vzniká priesvitná bariéra, ktorá zabraňuje dopadu vydychovaných kvapôčiek. Pre uľahčenie kontaktu z dôvodu platby inštalujeme na ochranné štíty aj mincovník na požiadanie.

Samozrejme, nejde o 100% ochranu pred koronavírusom, no je jednou z viacerých možností, ako predísť jeho šíreniu. Možno ste si tieto ochranné bariéry všimli už aj v potravinách, kde ich umiestnil už každý väčší reťazec.

Rezanie vodným lúčom

Rezaný materiál, v tomto prípade plexisklo, ostáva po zásahu vodným lúčom bez natavenia, opalov, sfarbenia či mikrotrhlín. Náš vodný lúč poskytuje maximálnu kvalitu rezu podľa vašich predstáv.

Pokiaľ máte záujem o ochrannú bariéru do vašej predajne, neváhajte nás kontaktovať. Dokážeme vyrobiť štít presne podľa rozmerov, ktoré potrebujete.

stit z plexiskla